Обличаме децата Ви с любов
facebook Киндерланд-Детски дрехи google + Киндерланд Детски Дрехи блог на Киндерланд за детски дрехи Детски песни
Детски Дрехи от Интернет

детски дрехи СофияСвободна позиция за град София

Управител - София

детски магазин Киндерланд Kinderland е лидер на пазара на детски облекла.
Основният принос за това постижение е на нашия екип от усмихнати и ентусиазирани служители, които ежедневно осигуряват на нашите клиенти отлично обслужване.

Изисквания:
- Готовност за командировки в страната;
- Задължителен опит в продажбите на по-ниски нива;
- Задължителен едногодишен опит в управлението на търговски обект;
- Отговорност и ентусиазъм за работа.

За предимства се считат:
- Предишен опит в предлагането на детски облекла;
- Управленски опит в търговска верига.

Отговорности:
- Поемане изцяло ръководството на обекта;
- Приемане и спазване на фирмените ценности в Kinderland;
- Стриктно спазване на фирмените стандарти;
- Ефективно участие в целия работен процес (обслужване, работа на каса...).

Ние Ви предлагаме:
- Добро възнаграждение, формирано на база Вашия личен принос в постигането на ежемесечни цели;
- Възможност за издигане в структурите на компанията;
- Фирмено обучение.

Необходими документи:
- Актуална автобиография;
- Актуална снимка.

Кандидастване

Всички полета са задължителни
Име, Фамилия
Град, Адрес
Телефон
Образование
Чужди езици
Стаж

CV/Автобиография

Снимка
  Декларирам, че предоставям доброволно личните си данни и съм съгласен те да бъдат използвани във връзка с кандидатстването ми за работа в магазини КИНДЕРЛАНД, като същите не следва да бъдат използвани от трети лица без мое писменно съгласие, освен случаите, установени със закон или друг нормативен акт.